MLKS Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska - strona nieoficjalna

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

RadłoviaDąbrovia Dąbrowa Tarnowska
Radłovia 1:2 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
2016-09-07, 17:00:00

LKS Wietrzychowice - Bruk - Bet Termalica Nieciecza II
KS US Śmigno - Łukovia Łukowa
GLKS Gromnik - Dunajec Zbylitowska Góra
Victoria Koszyce Małe - Wisła Szczucin
LKS Nowa Jastrząbka - Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
Ciężkowianka - Zorza Zaczarnie
Ikar Odporyszów - Tuchovia Tuchów

Tuchovia Tuchów 2:1 Ciężkowianka
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska Victoria Koszyce Małe
Wisła Szczucin 1:2 GLKS Gromnik
Dunajec Zbylitowska Góra 2:3 KS US Śmigno
Łukovia Łukowa 5:1 LKS Wietrzychowice
Ikar Odporyszów 0:3 Bruk - Bet Termalica Nieciecza II
LKS Nowa Jastrząbka 4:1 Zorza Zaczarnie

Podsumowanie sezonu 2015/2016

• autor: AdminBJ, 2016-06-27 01:25

Emocje po zakończonym sezonie już opadły, pora więc by podsumować dokonania Dąbrovii w sezonie 2015/2016

Najlepsi strzelcy:

Marcin Kozicki - 12 bramek, Jakub Górka - 6 bramek, Tomasz Cielczyk - 5 bramek, Mateusz Rzepka, Arkadiusz Chwałek - 4 bramki, Konrad Klimaj, Mateusz Rzońca, Michał Aksamit - 3 bramki, Jakub Cielczyk - 2 bramki

Najwięcej asyst:

Mateusz Rzepka - 7 i Igor Ślęzak - 5

Najskuteczniejszym zawodnikiem II gr. Tarnowskiej okręgówki został Rafał Zegar (Zorza Zaczarnie) strzelając 22 bramki.

Statystyczne podsumowanie ligi pod tym linkiem

Podsumowując, nie był to łatwy sezon dla podopiecznych trenera Tomasza Juszczyka który po spadku z IV ligi przejął ekipę z Dąbrowy Tarnowskiej. W zespole doszło do wielu zmian. Z upływem czasu i każdym następnym meczem, drużyna od nowa się zgrywała. Po dobrze przepracowanej przerwie zimowej, Dąbrowianie nie przegrali w rundzie rewanżowej żadnego meczu. Ostatecznie pozwoliło to na zajęcie czwartej pozycji. Ligę zasłużenie wygrała Tarnovia która nie doznała w całym sezonie ani jednej porażki i następny sezon spędzi już w IV lidze.

W przyszłym sezonie powinno dojść co najmniej do kliku zmian jeśli chodzi o skład ligi. Do gr. II Tarnowskiej okręgówki z IV ligi spadają Ciężkowianka i Polan Żabno a także najprawdopodobniej Tuchovia. Z beniaminków pewnym występów są już KS Nowa Jastrząbka oraz KS US Śmigno. Z ligi spadają Unia Niedomice, Pogórze Pleśna, LKS Zgłobice oraz rezerwy Polanu Żabno. Ostatecznie ustalenia i skład ligi poznamy zapewne w lipcu.

Już wkrótce za pośrednictwem strony pojawi się terminarz gier sparingowych Dąbrovii.

Autor: Treść:pozostało znaków: